Dále doporučujeme

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vtípky, ftipy, kameňáky, vtipy, černý humor, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, kameňáky, vtipy, černý humor, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O Somálcích, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O manželství apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, hudební zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, státy usa, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

World wide web, internet

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: Super online kvízy, Full HD pozadí ke stažení, internetové stránky, Dopravní značky, Poker Texas Hold’em Online, regole, scommesse, gioca, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nejhranější hry online, Obrázky ke stažení, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, Přehled přípon a koncovek souborů, pro dospělé, Super online kvízy

Přísloví, bonmoty, výroky, moudra, myšlenky, motta, rčení

Citáty slavných osobností, Přísloví, bonmoty, výroky, moudra, myšlenky, motta, rčení, rozdělené kategorií: moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, týmy NHL, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky, geocaching, státy usa apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Informace

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, nápoje, halloween, auta, sport, láska, ovoce, zvířata, květiny, věda, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, ptáci, zelenina, muži, dopravní prostředky, rostliny, ženy a dívky, mapy, smajlíci a emotikony atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Fórky, vtípky, anekdoty, fóry, frky, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, anekdoty, fóry, frky, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií černý humor, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Keywords:Staré hry online, info, pro děti, webovky, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Seznam zkratek a akronymů, zeměpis, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Klipart rolničky zdarma ke stažení, V, webové stránky, tipy

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Síť

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: odkazy, Staré hry online, Super online hry zdarma, Celebrity, herečky, zpěvačky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam vlajek měst České republiky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zdroje informací, multimédia, volný čas

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Obrázky ke stažení - wallpapery do mobilu

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. vhodné pro počítač, monitor, obrazovka počítače, displej, notebook, phablet, tablet, smartphone, ultrabook, mobil, PC a pro operační systémy Windows NT, Mac, Windows XP, Windows 10 Mobile, Java ME, macOS, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows 10, Red Hat Linux, Lubuntu. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, Formule 1, motorky, fantasy, sportovní a závodní auta, květiny, fraktály, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, ptáci, oceán, moře, pláže, nature - příroda. Zvolit si můžete z velikostí 1600x1200, 1280x854, 1920x1440, 854x480, 1024x768, 375x812, 375x667, 393x786, 2160x3840, 1440x960, 1920x1280, 1280x720, 1280x960, 2048x1080, 1536x2048, 1280x768 atd.

Náš tip

Full HD pozadí ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, smartphone, displej, počítač, obrazovka počítače, monitor, phablet, notebook, tablet, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Linux Fedora, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Android, Slackware, Chrome OS, Lubuntu, Linux Mint, Windows Me, Windows XP, Windows 98. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií psi a štěňátka, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, hudební tapety, operační systémy, Windows, budovy a stavby, příroda, krajina, noční města, dopravní prostředky, sportovní pozadí, zvířata, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, auta, letadla, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné velikosti jsou 854x480, 1366x1024, 768x1024, 1536x864, 360x720, 1024x600, 1152x864, 1440x2560, 1152x1920, 1080x1800, 800x1280, HD 1280x720, 1200x1920, 1920x1200, 1536x2048, 2160x3840 atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: zadarmo, Státní vlaječky, prapory, školství, Kate Moos, F, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přání k svátku, Nejlepší zeměpisné kvízy, F, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Obrázky ke stažení - wallpapery do mobilu

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. vhodné pro počítač, monitor, obrazovka počítače, displej, notebook, phablet, tablet, smartphone, ultrabook, mobil, PC a pro operační systémy Windows NT, Mac, Windows XP, Windows 10 Mobile, Java ME, macOS, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows 10, Red Hat Linux, Lubuntu. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, Formule 1, motorky, fantasy, sportovní a závodní auta, květiny, fraktály, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, ptáci, oceán, moře, pláže, nature - příroda. Zvolit si můžete z velikostí 1600x1200, 1280x854, 1920x1440, 854x480, 1024x768, 375x812, 375x667, 393x786, 2160x3840, 1440x960, 1920x1280, 1280x720, 1280x960, 2048x1080, 1536x2048, 1280x768 atd.

Doporučené odkazy

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Ftipy, vtipné texty, fóry, anekdoty, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipné texty, fóry, anekdoty, fórky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, kameňáky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, židovské anekdoty apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Auta a závodní, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry apod.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wisconsin, Illinois, Alabama, Virginie, Indiana, Wyoming, Delaware, Nevada, New Hampshire, Havaj, Ohio, Tennessee, Severní Dakota, Michigan, Arizona, Washington, Idaho, Iowa, Maryland, Rhode Island, Colorado, Pensylvánie, Missouri, New York, Mississippi, Západní Virginie atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Hry pro kluky, P, internet, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Ruletas electrónicas casino, Státní prapory, Vlajky států USA, Kliparty zdarma, cestování, hyperlinky, humor, Vše o narozeninách a jmeninách, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Sportovec: To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Další odkazy:

Biografie Eri Aikawa
Linky na partnerské weby
Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vtipy
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie, životopis Maria Sharapova
Tipy na Partnerské weby
Celebrita Lindsay Lohan
Partnerské internetové stránky
Tapety pláže

Děkujeme vám za vaši návštěvu.