Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, geocaching, země EU, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, týmy NHL, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, státy usa, mezinárodní organizace, měny apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční dekorace, Advent, Historické ozdoby, Neviňátko, Smrk, Filmy, Lindt, Vánoční koledy, Tapeta, Kameňák, Tichá noc, Film, K Tisku, Láska nebeská, Sám doma, Atmosféra, bezlepkové cukroví, Santa Claus, Anděl, Monitor, Strom, Jídlo, Vykrajovátka, Jmenovky, Linecká kolečka, Recepty, Bramborový salát, Vosí hnízda, Jedle, Plzeň, Ježíš Kristus apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, pro dospělé, Obrázky na PC zdarma ke stažení, linky, Zhang Ziyi, Hry pro dívky online, kuriozity, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Gratulace a přání, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Online web Hry zdarma bez registrace, Online testy zdarma

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Keywords:odkaz, Staré hry online, Online hry pro děti zdarma, Webové online testy zdarma, Athletic Bilbao, zdroje informací, weby, Přehled zkratek a akronymů, Obrázková přání k svátku podle jmen, zadarmo, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Životopisy osobností

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hokej, Teolog, Ekonom, Vrah, Trenérka, Podnikatel, Philadelphia Flyers, Básník, Skladatel, Slovenští prezidenti, Válka, Prezidenti USA, Ministr zahraničí, Závodník, Itálie, Němci, Politik, Nežijící, Režisér, Brno, Antropolog, AIDS, Hejtman, New York Rangers, Avangard Omsk, Orlík, Komunista, KSČ, Máj, Lord, NHL, Country, Trest smrti, Herečka, Atentát, Diplomat apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Moudrosti, úsloví, myšlenky, rčení, hlášky, moudra, motta

Slavné citáty, Moudrosti, úsloví, myšlenky, rčení, hlášky, moudra, motta, rozdělené kategorií: citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, webovky, pro děti, kasino daring, školství, webové stránky, Super online kvízy, Biografie Britney Spears, Skvělé hry online zdarma, Wallpapery na plochu PC, F, výukové pomůcky

Fórky, vtípky, vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtípky, vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipné citáty, kameňáky, černý humor, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji apod.

Vtipy, fóry, vtipné texty, černý humor, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, vtipné texty, černý humor, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O Němcích, O ekonomech, O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O manželství, O škole, Vtipy o Bohu, O ženách apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Informace, technika, kultura, volný čas

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Sportovní, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Severní Karolína, Minnesota, Maryland, Maine, Rhode Island, Georgie, Connecticut, Kansas, Západní Virginie, Severní Dakota, Arizona, Ohio, Oklahoma, Vermont, Idaho, Jižní Karolína, Missouri, Arkansas, Nebraska, Virginie, Utah, Massachusetts, Louisiana, Pensylvánie, Havaj, Illinois atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, volný čas, zábava, Celebrita Gisele Bündchen, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Americké federální vlajky, počítače, Obrázek Femme fatale, Přehled souborových přípon, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky amerických států USA

Fórky, vtípky, vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtípky, vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipné citáty, kameňáky, černý humor, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji apod.

Vtipy, fóry, vtipné texty, černý humor, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, vtipné texty, černý humor, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O Němcích, O ekonomech, O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O manželství, O škole, Vtipy o Bohu, O ženách apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Síť, technika, kultura, volný čas

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro tablet, mobilní telefon, počítač, ultrabook, phablet, PC, obrazovka počítače, mobil, smartphone, displej, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, macOS, Lubuntu, Linux Fedora, Windows 98, OSX, Java ME, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Windows 2000. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, příroda, krajina, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, letadla, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, rostliny, vesmír, planety, galaxie, noční města, zvířata, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, auta, vojenské Army tapety a zbraně. Stahujte ve velikostech 1600x1200, 360x640, 393x786, 1280x1024, 412x846, 1536x864, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 640x480, 854x480, 2160x3840, 1280x800, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 1536x2560 atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, poruchy, herectví, herci a herečky, záliby a hobby, školství a vzdělávání, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, lékařství, přezdívky, umělci a umění, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci, profese a zaměstnání, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, sportovci a sportovkyně, státní správa atd.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, internet, URL, zajímavosti, V, Pozadí na plochu voda ke stažení, Obrázky, kliparty, A, Online vánoční webzine, zdarma, Online adventní magazín, Obrázky vlajek měst ČR, Erika Eleniak fotky, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Vyjádření myšlenky: Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Pejsku, pojď sem.

Další odkazy:

Five-card draw
Tipy na zajímavé weby
Celebrita Sarah Jessica Parker
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Gábina Partyšová
Naše tipy na užitečné weby
Hanoj city
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Biografie Halle Berry
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Lechtivé fotky Sharon Stone

Děkujeme vám za vaši návštěvu.