Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Omalovánky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, online html5 hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, V, Nejhranější online testy a kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, Celebrita Jessica Biel, Slovník pojmů Co je to?, Staré hry online, Nejhranější online hry zdarma, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, A, Online hry pro děti zdarma, Seznam souborových přípon, Dopravní značky

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak převést, čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat soubory těchto typů: dokumenty, spustitelné soubory, obrazy disků, písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, internet a web, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, lékařství, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, sportovci a sportovkyně, herectví, herci a herečky, historie, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství a vzdělávání, poruchy, žurnalisté a novináři, státní správa, zločin a právo, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, přezdívky, politici, křesťanství atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Keywords:internetové stránky, Online vánoční magazín, Full HD wallpapers na PC, Super online kvízy, Vlajka Venezuely, Obrázky na PC, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Východní Asie, info, školství, pro dospělé

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

PC pozadí pro Windows - obrázky na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. lze použít v tablet, počítač, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, displej, phablet, monitor, PC, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Mac, Android, Windows Me, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, SUSE Linux, Chrome OS, FreeBSD. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, letadla, sportovní pozadí, zvířata, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, květiny, kytky, hudební tapety, noční města, voda a bubliny, motorky, motocykly, wallpapery, operační systémy, Windows, příroda, krajina, rostliny, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 1152x768, 1152x864, 360x720, 360x640, 1920x1200, 375x812, 2160x3840, 1800x1440, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1600x2560, 2560x1600, 640x480, 1152x1920, HD 1280x720 atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, zajímavosti, zdroje informací, Omaha Hold’em poker, K, tipy, doporučujeme, Celebrity Jennifer Lawrence, Vlajky států a zemí světa, zadarmo, Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značení

Motta, výroky, hlášky, moudra, moudrosti, bonmoty, úsloví

Citáty slavných, Motta, výroky, hlášky, moudra, moudrosti, bonmoty, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit, jak vytvořit, v čem spustit, jak otevřít, jak spustit, kterak editovat, jak konvertovat, jak převést soubory následujících typů: konfigurační soubory, dokumenty, spustitelné soubory, grafiku, systémové soubory, video soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, komprimace dat, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů apod.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Osvětlení, Papírový vánoční stromek, Francouzsky, Jmenovky, Plocha, Adventní svícen, LED svíčky, Koledy, Brambořík, K Tisku, Kapr, Omalovánky, Adventní neděle, Vánoční tapety, Hostina, K Vytištění, Šišky, Květiny, Borovice, Václavské náměstí, Bůh, Obrazovka, Koleda, Monitor, Text, Vánoční světýlka, Vánoční hvězda, Bramborový salát, Advent, Rostliny, Zima apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtipy, frky, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtipy, frky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O mužích, O škole, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O důchodcích, O Somálcích, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Renesance, Čech, Prezidenti, Romantismus, Textař, Němci, Hejtman, Továrník, Maršál, Stoletá válka, Poslanec, ČSSD, Ministr, Textařka, Hudba, Mim, Miliardáři, Itálie, Herečka, Podnikatelé, Masový vrah, Zpěvačka, Boston Bruins, Orlík, Hokej, Country, Poslanci, Rock ‚n‘ Roll, Překladatel, Spisovatel, Kněz, Slovák, Atentát, Filozof, Císař, Vražedkyně apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Karetní, Logické, Oddechové, Střílečky, Strategie, Pro dívky, Bojové online gamesy, Závodní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické a podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: cestování, odkaz, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Biografie Catherine Bell, odkazy, Státní prapory, Životopisy slavných osobností, Flags of the world countries, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby

Motta, výroky, hlášky, moudra, moudrosti, bonmoty, úsloví

Citáty slavných, Motta, výroky, hlášky, moudra, moudrosti, bonmoty, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit, jak vytvořit, v čem spustit, jak otevřít, jak spustit, kterak editovat, jak konvertovat, jak převést soubory následujících typů: konfigurační soubory, dokumenty, spustitelné soubory, grafiku, systémové soubory, video soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, komprimace dat, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů apod.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Osvětlení, Papírový vánoční stromek, Francouzsky, Jmenovky, Plocha, Adventní svícen, LED svíčky, Koledy, Brambořík, K Tisku, Kapr, Omalovánky, Adventní neděle, Vánoční tapety, Hostina, K Vytištění, Šišky, Květiny, Borovice, Václavské náměstí, Bůh, Obrazovka, Koleda, Monitor, Text, Vánoční světýlka, Vánoční hvězda, Bramborový salát, Advent, Rostliny, Zima apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Staré hry online

Běžte na staré hry online Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Závodní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Logické, Sportovní, Střílečky, Strategie, Klasické, Karetní, Vánoční online hry, Oddechové, Pro dívky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: linky, volný čas, Online životopisy, biografie slavných osobností, A, webové stránky, Paris Saint-Germain PSG, URL, V, webovky, zdarma, humor, Tapety na PC ke stažení, Obrázek Těhotenství, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Box: O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Další odkazy:

Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky pro malé děti
Odkazy na užitečné webové stránky
Celebrita Ali Landry
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení
Odkazy na partnerské weby
Celebrita Elizabeth Hurley
Linky na partnerské weby
Japonská modelka Eri Aikawa

Děkujeme vám za vaši návštěvu.