Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, měny, země EU, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, filozofie, Spisovatelé a básníci, umělci a umění, sportovci a sportovkyně, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, profese a zaměstnání, rodinné a příbuzenské vztahy, školství a vzdělávání, vlastnosti, politici, fikce a fantasy, věda, psychologie, herectví, herci a herečky, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, lékařství, státní správa atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční svařák, Jmelí, Zima, Atmosféra, Milka, Řetězy, Láska nebeská, Vánoční filmy, Tiskárna, Vánoční stromek, Vinná klobása, Štěstí, Strom, Vánoční ubrusy, Svíčky, Třásně, Slámový adventní věnec, Alkoholový kalendář, Jídlo, Korálky, Wallpaper, Kinder, Jesličky, Vánoce, Brno, Vosí hnízda, bezlepkové cukroví, Keramický adventní věnec, Křesťanství, Adventní kalendář, Striezelmarkt apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: počítače, Super online kvízy, Vlajky států USA, Státní prapory všech zemí, Film Avatar 1,2, Obrázky zdarma, Free game online hry, Online životopisy, biografie, Biografie Rose McGowan, Adventní magazín, Super free web games zdarma, Super online kvízy, Online geografické testy zdarma bez registrace

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Boston Bruins, Obchodník, Komunisté, Prezident USA, Prezidenti USA, Sci-fi, Pop, Trest smrti, Francouz, Vládce, Vojáci, Herec, AIDS, Životopis, KHL, Hokej, Olympiáda, Stoletá válka, Královna, Máj, Voják, Trenérka, Hejtman, Básník, Zlatý slavík, Závodník, Spisovatel, Podnikatelé, První republika, Čeští králové, Miliardář, Češi, Antropolog, Olympijský vítěz, Československo, Vojevůdce apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Informace, technika, kultura, informace

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Barbie hry, Střílecí hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Auta a závodní apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Keywords:Obrázky, kliparty, Nejlepší hry pro dívky, linky, internet, Biografie, životopis Katherine Heigl, webové stránky, H, školství, Anonymní proxy server, doporučujeme, Super online flash hry, Přehled zkratek a akronymů

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Tapety na plochu PC - tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro phablet, notebook, monitor, počítač, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, mobil, displej, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, Chrome OS, BlackBerry OS, Slackware, Windows Server 2012, Windows XP, Windows 10, Windows 95, Linux Ubuntu, Android, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, ptáci, nature - příroda, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, motorky, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, free wallpapers, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, zvířata, květiny, fantasy. Stahujte ve velikostech 800x600, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 360x640, 412x846, 1600x2560, HD 1280x720, 1152x864, 800x1280, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1024x600, 3200x1800, 375x667, 4800x1200, 1280x720 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, historie, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, nadpřirozené osoby, psychologie, křesťanství, Spisovatelé a básníci, sportovci a sportovkyně, filozofie, věda, politici, osobnosti, poruchy, politika, žurnalisté a novináři, mytologie, přezdívky, vlastnosti, lékařství atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Colorado, Iowa, Pensylvánie, Wyoming, Severní Karolína, Tennessee, Nové Mexiko, Maryland, Maine, Utah, Jižní Dakota, Michigan, Florida, Aljaška, Wisconsin, Washington, Kansas, Louisiana, Illinois, Západní Virginie, New Hampshire, Massachusetts, Alabama, Virginie, Kentucky, Missouri atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, volný čas, pro dospělé, Přáníčka k svátku a jmeninám, Vlajky měst a obcí České republiky, zábava, výukové pomůcky, Biografie Sharon Stone, Biografie slavných osobností, webovky, Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, květiny, zelenina, přístroje, nástroje a přístroje, mapy, jídlo a nápoje, ženy a dívky, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, symboly, nápoje, stavby, láska, náboženství, Vánoce a Advent, ovoce, smajlíci a emotikony, rostliny, osobnosti a lidé, halloween, hmyz atd.

Síť, technika, kultura, informace

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak otevřít, kterak editovat, v čem spustit, jak spustit, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit následující typy souborů: obrazy disků, internet a web, písma, fonty, koncovky souborů, konfigurační soubory, komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory, systémové soubory, video soubory, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Přísloví, úsloví, aforismy, myšlenky, výroky, motta, moudra

Citáty slavných osobností, Přísloví, úsloví, aforismy, myšlenky, výroky, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o smutku od různých známých osobností.

Klíčová slova: cestování, tipy, Dopravní značky, Sexy Rose McGowan, Seznam přípon a koncovek souborů, pro děti, odkazy, Juventus Turín, P, zajímavosti, K

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, květiny, zelenina, přístroje, nástroje a přístroje, mapy, jídlo a nápoje, ženy a dívky, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, symboly, nápoje, stavby, láska, náboženství, Vánoce a Advent, ovoce, smajlíci a emotikony, rostliny, osobnosti a lidé, halloween, hmyz atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - nejlepší tapety na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. vhodné pro tablet, smartphone, displej, phablet, PC, ultrabook, mobil, monitor, notebook, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Mint, Windows 98, OSX, Android, FreeBSD, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows Me, Mac, Windows XP. Pozadí na tablet jsou rozdělené kategorií: wallpapery, letadla, motorky, motocykly, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, květiny, kytky, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, voda a bubliny, příroda, krajina, psi a štěňátka, auta, rostliny, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata. Dostupná rozlišení jsou širokoúhlé 1366x768, 1536x864, 360x720, 1200x1920, 1600x1200, 1280x800, 1280x1024, 1152x768, 2560x1600, 412x846, 1440x900, 1280x854, 360x640, 1440x960, 1024x768, 800x1280 atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, týmy NHL, obecné zkratky, geocaching, fyzikální jednotky, hudební zkratky, státy usa, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, země EU apod.

Hlášky, moudra, myšlenky, výroky, bonmoty, motta, aforismy

Slavné citáty, Hlášky, moudra, myšlenky, výroky, bonmoty, motta, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o lásce od různých známých osobností.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zdarma, č, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajky států USA, Celebrita Alyson Hannigan, URL, info, humor, F, Webové html5 hry zdarma, Webové online testy zdarma, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nadějný hráč: Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Obrázek Fitness
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázek Sexy oči
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sexy Jennifer Aniston
Naše tipy na užitečné weby
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Tipy na užitečné weby
Charlize Theron
Tipy na zajímavé weby
Online poker

Děkujeme vám za vaši návštěvu.