Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Full HD tapety na PC zdarma - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v monitor, tablet, obrazovka počítače, smartphone, displej, počítač, PC, phablet, ultrabook, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows Me, Linux Mint, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), OSX, Chrome OS, Red Hat Linux, Slackware, Linux Fedora, Lubuntu. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, auta, zvířata, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, psi a štěňátka, rostliny, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, budovy a stavby, operační systémy, Windows, noční města, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně. Stahujte v rozlišení 1536x2048, 1280x960, 2560x1600, 1440x900, 320x568, 393x786, 750x1334, 2560x2048, 768x1024, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, HD 1280x720, 2048x1536, 1440x960, 1280x1024, 800x600 atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poprava, Druhá světová válka, Historik, Česká královna, AIDS, Habsburkové, Žijící, Režisér, Atentát, Protektorát, Boston Bruins, Producent, Zpěvačka, Hudba, Masový vrah, Zlatý slavík, Normalizace, New York Rangers, Ital, Královna, Kancléř, Dramatik, Scénárista, Stoletá válka, Rakousko-Uhersko, Kladno, Američané, Dallas Stars, Hokej, Američan, Voják, Exilový prezident, Rakušan, Žhavé výstřely, Skladatel, Český slavík apod.

Vtipy, ftipy, frky, černý humor, fóry, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipy, ftipy, frky, černý humor, fóry, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O mužích, O manželství, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O ekonomech, O Windows, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O Slovácích, O ženách apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: zdarma, weby, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší školní testy a kvízy, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, Vlajky států USA, linky, Online zeměpisné testy zdarma, Celebrity, herečky, zpěvačky, F, Kliparty pro Office, odkazy, internet

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Fórky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtipy, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, kameňáky apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: latina, český jazyk, matematika, rostliny, účetnictví, náboženství a křesťanství, kultura, stavebnictví, internet, počítače, politika, hardware, technika, nemoce, školství, různé, cestování, materiály, nástroje, chemie, literatura, fyzika, software, lékařství a medicína atd.

Keywords:školství, Dopravní značení, volný čas, zeměpis, Online hry zdarma, Online hry zdarma, Super online kvízy, kuriozity, Biblické omalovánky, V, A, Dopravní značení

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Bonmoty, výroky, přísloví, motta, úsloví, myšlenky, hlášky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, výroky, přísloví, motta, úsloví, myšlenky, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o zlu, moudra o dětech od různých známých osobností.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Indiana, Aljaška, Kentucky, Arizona, Nové Mexiko, Severní Karolína, Jižní Karolína, Montana, Idaho, Colorado, New York, Nebraska, Mississippi, Louisiana, Florida, Tennessee, Kalifornie, Georgie, Maine, Minnesota, Nevada, Arkansas, Massachusetts, New Jersey, Wyoming, Oklahoma atd.

Síť, technika, kultura, informace

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Komik, Politik, Olympijští vítězové, Dabérka, KSČ, Habsburkové, Rétorika, Ekonom, Zpěvák, Olympiáda, Básníci, Prezidenti ČR, Novinář, AIDS, Ministr, Lord, Sebevražda, Američan, Český slavík, Generalissimus, Pittsburgh Penguins, Archivář, Poslanci, Malíř, Herec, Spisovatel, Orlík, Hudba, Právník, Charta 77, Továrník, Voják, Scénárista, Československo, Brno, Pedagog apod.

Staré hry online

Běžte na staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Závodní, Logické, Strategie, Vánoční online hry, Pro dívky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: Online adventní magazín, B, počítače, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Seznam vlajek měst České republiky, Přehled formátů souborů, Online zeměpisné testy zdarma, Celebrity Sandra Bullock, tipy, K, Webové online hry zdarma, odkaz

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, Antarktidy apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: historie, mytologie, státní správa, filozofie, žurnalisté a novináři, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, umělci, herectví, herci a herečky, psychologie, politika, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, poruchy, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, záliby atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Internet, síť, technika, kultura, informace

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: počítače, příroda, politika, chemie, technika, jídlo, fyzika, různé, nápoje, software, materiály, bankovnictví, latina, matematika, náboženství a křesťanství, kultura, psychologie, literatura, věda, zkratky, internet, sport, český jazyk, hardware atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: multimédia, zadarmo, URL, Širokoúhlé tapety na PC, cestování, Biografie slavných osobností, Životopisy osobností, Kam na výlet?, Online web Hry zdarma bez registrace, Státní vlaječky, prapory, Stručný encyklopedický slovník

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, Antarktidy apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: historie, mytologie, státní správa, filozofie, žurnalisté a novináři, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, umělci, herectví, herci a herečky, psychologie, politika, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, poruchy, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, záliby atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Náš tip, technika, kultura, informace

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: humor, Onlinovky zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, Státy a jejich prapory, Online hry pro děti zdarma, Biografie Anastacia, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internetové stránky, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webovky, webové stránky, World countries flags, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest hlavy: Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Další odkazy:

Erika Eleniak
Odkazy na partnerské weby
Charlize Theron
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Zlatan Ibrahimović
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Catherine Bell
Doporučené internetové odkazy
Kim Kardashian
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek Blondýna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.