Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Ftipy, kameňáky, anekdoty, fórky, frky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, kameňáky, anekdoty, fórky, frky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, poslední věty před smrtí, kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Informace, zábava, důležité informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci a umění, Spisovatelé a básníci, křesťanství, politici, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sportovci a sportovkyně, záliby a hobby, poruchy, žurnalisté a novináři, národnost, podnikání a podnikatelé, přezdívky, zločin a právo, historie, psychologie, osobnosti, politika, mytologie, školství a vzdělávání atd.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internetové stránky, info, Přehled zkratek a akronymů, Přáníčka, textové gratulace ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, pro dospělé, kuriozity, Fotky Mariah Carey, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný encyklopedický slovník, internet, zajímavosti

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, herci a herečky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Komik, Žhavé výstřely, Vojevůdce, ČSSD, Novinář, KSČ, Právník, Životopis, Kladno, Poprava, Vražedkyně, Prezidenti, Boston Bruins, Vládce, Pittsburgh Penguins, Zpěvačka, Normalizace, Olympiáda, Podnikatel, Ekonom, Miliardáři, Charta 77, Politik, Textař, Královna, Renesance, Orlík, Hokej, Poslanec, Antropolog, Rock ‚n‘ Roll, Diplomat, Zlatý slavík, Český slavík, První republika, Trest smrti apod.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak konvertovat, v čem upravit, jak spustit, v čem spustit, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak otevřít, jak převést následující typy souborů: internet a web, grafiku, písma, fonty, komprimace dat, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, video soubory, koncovky souborů apod.

Keywords:webovky, webové stránky, Nej hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Associazione Calcio Milan, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, M, Státní vlaječky, prapory, Obrázky k svátku, Databáze osobností Kdo je to?, weby, Nejhranější online hry zdarma

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Sportovní, parkování - parkovačky, Závodní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Vánoční online hry, Karetní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie a podobně.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - pozadí na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, PC, displej, notebook, ultrabook, počítač, phablet, mobilní telefon, smartphone, tablet, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows NT, OSX, Windows 98, Slackware, Lubuntu, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Linux Fedora, Linux Mint. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, noční města, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, příroda, krajina, rostliny, voda a bubliny, wallpapery, dopravní prostředky, motorky, motocykly, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, auta. Dostupné rozměry 768x1024, 1440x2560, 800x1280, 1080x1800, 2048x1080, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 1536x2048, 854x480, 2160x3840, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 1280x854, 2048x1536, 1800x1440 atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, F, Online adventní magazín, jak vyzrát na ruletu, Vlajky jednotlivých států USA, F, multimédia, Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra, Seznam vlajek amerických států, Dopravní značení, hyperlinky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové hry, Pro dívky, Adventury, Hry pro dva hráče, Závody aut, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Logické hry a tak dále.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Wisconsin, Florida, Idaho, Maryland, New York, Nové Mexiko, Illinois, Colorado, Iowa, Oregon, Tennessee, Aljaška, Delaware, Minnesota, Západní Virginie, Kentucky, Pensylvánie, Massachusetts, Jižní Karolína, Texas, Maine, Kansas, Missouri, Nebraska, Oklahoma, Severní Dakota atd.

Obrázky na PC - pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. vhodné pro mobilní telefon, displej, tablet, smartphone, monitor, ultrabook, mobil, phablet, notebook, počítač, PC a pro operační systémy Windows 10, OSX, Microsoft Windows 8, Windows Me, SUSE Linux, Java ME, Windows 10 Mobile, Windows 7, Red Hat Linux, Windows 2000, Lubuntu. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, fantasy, ptáci, Rally, závody aut, motorky, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, zvířata, fraktály, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, květiny. Stahujte ve velikostech 1440x900, 1440x960, 1024x600, 412x846, 1920x1200, 800x1280, 2560x2048, 1366x768, 2560x1920, 1800x1440, 360x720, 1152x1920, 800x600, 1536x2048, 2048x1080, 854x480 atd.

Klíčová slova: školství, Online životopisy, biografie slavných osobností, Seznam přípon a koncovek souborů, Počítačové a deskové strategické válečné hry, zadarmo, humor, Nejhranější online hry zdarma, Obrázek Sexy oči, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online adventní magazín, odkazy

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: chemie, hardware, lékařství a medicína, jídlo, stavebnictví, internet, matematika, latina, politika, bankovnictví, účetnictví, příroda, technika, počítače, školství, filozofie, literatura, rostliny, nápoje, zločin a právo, různé, cestování, fyzika, zkratky atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Síť, zábava, důležité informace

Klíčová slova: Dopravní značení, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zábava, URL, tipy, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, volný čas, linky, A, zeměpis, Nejhranější hry online, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Špindíra: Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Další odkazy:

Obrázky k svátku, obrázková přání
Emma Watson celebrity
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek Japonka
Game of chance
Doporučené odkazy
Celebrita Mila Kunis
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Historie a použití omalovánek v USA
Odkazy na partnerské weby
Texty blahopřání
Thierry Henry
Odkazy na užitečné webové stránky
Tým NHL Calgary Flames
Přání ke kulatým a půlkulatým narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.