Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Nebraska, Kansas, Aljaška, Virginie, Rhode Island, Louisiana, Delaware, Tennessee, Vermont, Havaj, Maine, Texas, Wisconsin, Iowa, Colorado, Arkansas, New Jersey, Minnesota, Idaho, Alabama, Michigan, Oklahoma, Maryland, Florida, Severní Karolína atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komunista, Dabérka, Normalizace, Ital, Zavražděn, Císař, Závodník, Trenérka, Státník, Protektorát, Starověký Egypt, Právník, Český slavík, Sebevražda, Boston Bruins, Pop, Válka, ČSSD, Čeští králové, Atentát, Habsburkové, Vládce, Svatý, Dallas Stars, Rock ‚n‘ Roll, Manýrismus, Podnikatelé, Básníci, Ministři, Vůdce, Miliardáři, Diplomat, Textařka, Faraon, Němci, Sci-fi apod.

Klíčová slova: zdarma, Online hry pro děti zdarma, webové stránky, PC pozadí pro Windows, Natalia Oreiro, zeměpis, Super online kvízy, P, Sexy Avril Lavigne, zábava, humor, Nejlepší školní testy a kvízy, Přehled souborových přípon

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Logické hry, Adventury, Auta a závodní, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Vaření a smažení, Deskovky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Vlajky spojených států amerických, V, Kliparty pro Office, Hazard a gambling, weby, Super online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázek Laborantka, A, Free game online hry, doporučujeme

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, jak importovat, jak exportovat, v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak spustit, jak přehrát soubory následujících typů: grafiku, konfigurační soubory, systémové soubory, písma, fonty, obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, dokumenty, internet a web, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Řetězy, Drážďany, Svíčky, Lindt, Štědrý den, Text, Osvětlení, Jmenovky, Vánoční stromek, Santa, Ohňostroj, Květiny, Sněhová vločka, Lego, Schleich, Kavkazská jedle, Papírový vánoční stromek, Jedle, Vánoční punč, Mrazík, Vánoční koledy, Tichá noc, Přání, Vánoční ozdoby, Brambořík, Píseň, Štědrý večer, Kinder, Desktop, Korálky, Linux apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, státy usa, země EU, vojenské hodnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, geocaching, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, hudební zkratky apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: zadarmo, volný čas, Online testy zdarma, Canada, zajímavosti, Vlajky zemí světa, Online zeměpisné testy zdarma, Claudia Schiffer, kuriozity, Staré hry online, Vše o Vánocích, Biografie slavných osobností

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Akční hry, Střílečky, Pro dívky, Adventury, Bojové hry, Animace, Sportovní hry, Závody aut, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Maine, Delaware, Kalifornie, New York, Aljaška, Idaho, New Jersey, Indiana, Missouri, New Hampshire, Tennessee, Georgie, Louisiana, Colorado, Maryland, Nové Mexiko, Mississippi, Vermont, Texas, Rhode Island, Illinois, Wyoming, Severní Dakota, Alabama, Jižní Karolína atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Anekdoty, frky, vtipné texty, černý humor, ftipy, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, vtipné texty, černý humor, ftipy, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, murphyho zákony, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, židovské anekdoty apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Máj, Závodník, Archivář, Husité, Podnikatelé, Hudba, NHL, Zpěvák, Atentát, Zpěvačka, Trenérka, Křesťanství, Slováci, Skladatel, Starověký Egypt, Masový vrah, Rakušan, Trest smrti, Miliardáři, Poprava, HIV pozitivní, Překladatel, Hudebnice, ČSSD, Československo, Prezident, Olympijský vítěz, Dramatik, Dabérka, Komik, Ministr zahraničí, Komunista, Habsburkové, Prezidenti USA, Zlatý slavík, Američané apod.

PC pozadí pro Windows - pozadí na plochu PC

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. můžete využít v počítač, displej, smartphone, phablet, tablet, mobilní telefon, notebook, mobil, monitor, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Java ME, Lubuntu, Slackware, Linux Fedora, Windows NT, Windows Server 2012, Windows 10, Red Hat Linux. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, zvířata, sportovní wallpapery, květiny, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, nature - příroda, fantasy, flóra, stromy, fraktály, free wallpapers, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život. Vyberte si rozměr z 1440x2560, 750x1334, 360x640, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 4800x1200, 2560x1920, 1600x1200, 360x760, 854x480, 1152x864, 1280x720, 800x1280, 1024x768, 412x846, 1680x1050 atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: internet, Staré hry online, M, Vlajky afrických států, webovky, Webové online hry zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, Anastacia, odkaz, linky, hyperlinky

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Akční hry, Střílečky, Pro dívky, Adventury, Bojové hry, Animace, Sportovní hry, Závody aut, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Maine, Delaware, Kalifornie, New York, Aljaška, Idaho, New Jersey, Indiana, Missouri, New Hampshire, Tennessee, Georgie, Louisiana, Colorado, Maryland, Nové Mexiko, Mississippi, Vermont, Texas, Rhode Island, Illinois, Wyoming, Severní Dakota, Alabama, Jižní Karolína atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Informace, cestování, počítače a internet

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, jak přehrát, jak otevřít, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést soubory následujících typů: dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, hudební audio soubory, komprimace dat, video soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, grafiku, písma, fonty, konfigurační soubory apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, jídlo a nápoje, hmyz, ovoce, náboženství, sport, ptáci, osobnosti a lidé, láska, dopravní prostředky, rostliny, smajlíci a emotikony, muži, věda, Vánoce a Advent, květiny, nástroje a přístroje, zelenina, stavby, symboly, přístroje atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Tapety na plochu PC, Online adventní magazín, Ilustrační obrázky, Staré hry online, Omaha hold em poker, internetové stránky, Seznam zkratek a akronymů, URL, multimédia, Městské a obecní prapory obcí ČR, tipy, Omalovánky k vytištění pro děti, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna - no comment: Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Další odkazy:

Gwen Stephanie
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Fotky Naomi Campbell
Doporučené internetové odkazy
Uma Thurman
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázek Bruneta
Linky na partnerské weby
Biografie Cameron Diaz
Naše tipy na zajímavé stránky
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.