Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, Oblíkačky, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Adventury, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Deskovky, Logické hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Hannah Montana apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Virginie, Montana, New Hampshire, Indiana, Alabama, Idaho, Arizona, Delaware, Arkansas, Maine, Colorado, Louisiana, Havaj, Aljaška, Texas, Severní Karolína, Vermont, Ohio, Severní Dakota, Florida, Oregon, Nevada, Utah, Kansas, Kentucky atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politika, fikce a fantasy, věda, národnost, psychologie, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, vlastnosti, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, nadpřirozené osoby, sport, záliby, mytologie, přezdívky, státní správa, křesťanství, rodinné vztahy, historie, umělci, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: P, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, volný čas, Vlajky států a zemí světa, Sněhové vločky, humor, Vlajky jednotlivých států USA, URL, Kate Moos, kuriozity, Online adventní magazín, Super online hry zdarma, Nejhranější hry online

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, země Afriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Síť, internet, počítače, hry

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Akční hry, Karetní hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Bojové hry, Pro dívky, Střílečky, Adventury, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut a tak dále.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, měny, geocaching apod.

Keywords:Obrázky zdarma, pro dospělé, A, Online testy a kvízy zdarma, Etikety a samolepící jmenovky na vánoční dárky zdarma k tisku, Super free web games zdarma, internet, Přehled souborových přípon, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zajímavosti, Vlajky měst a obcí České republiky

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Aljaška, Virginie, Missouri, Ohio, Wyoming, Illinois, Idaho, Oregon, Iowa, Havaj, Jižní Dakota, Nebraska, Severní Karolína, Washington, Rhode Island, Colorado, Severní Dakota, New Jersey, Utah, New Hampshire, Oklahoma, Kentucky, Vermont, New York, Nevada atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, jak otevřít, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit soubory následujících typů: koncovky souborů, dokumenty, obrazy disků, konfigurační soubory, grafiku, video soubory, písma, fonty, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, systémové soubory, šablony dokumentů apod.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ohňostroj, Korálky, Osvětlení do oken, Adventní trhy, Betlém, Křesťanství, Vánoční stromeček, Kuba, Německy, Vosí hnízda, Filmy, Zdraví, Vánoční svařák, Zima, K Vytisknutí, Blahopřání, Advent, Monitor, Vánoční koledy, Milka, Přání, Vánoční svíčky, Jezulátko, Obrazovka, Vánoční kaktus, Jmelí, Vánoční svícen, Patchwork, Samolepky, Hostina, Vánoční filmy apod.

černý humor, fóry, vtipné texty, fórky, anekdoty, vtípky

Potřebujete se uvolnit? černý humor, fóry, vtipné texty, fórky, anekdoty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Somálcích, O škole, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky apod.

Klíčová slova: Vánoční web, zadarmo, Nej hry online, Vánoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení, zeměpis, odkaz, P, Přání, přáníčka, blahopřání, pro děti, Dopravní značení, Hry pro dívky online, info

Full HD tapety ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. můžete využít v displej, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, smartphone, notebook, phablet, počítač, ultrabook, tablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows Server 2012, Chrome OS, Android, Windows XP, FreeBSD, OSX, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Lubuntu, Windows 2000. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, květiny, kytky, psi a štěňátka, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, voda a bubliny, rostliny, jídlo a nápoje, zvířata, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 1152x864, 1600x900, 1440x960, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 1600x2560, 2048x1080, 1280x854, 2560x2048, 1152x768, 854x480, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 1280x1024, 2560x1440 atd.

Obrázky na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. můžete využít v mobil, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, PC, notebook, phablet, monitor, tablet a pro operační systémy Windows 2000, Android, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Java ME, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Slackware. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, fantasy, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, motorky, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, sportovní wallpapery, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, Formule 1, fraktály. Stahujte ve velikostech 800x1280, 412x846, 2560x1440, 1920x1280, 1280x800, 360x760, 1920x1080, 1800x1440, 1152x864, 1536x2560, 2560x1920, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 393x786, 1600x900 atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Přísloví, moudra, moudrosti, motta, úsloví, aforismy, bonmoty

Citáty slavných, Přísloví, moudra, moudrosti, motta, úsloví, aforismy, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o lásce od různých známých osobností.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, matematika, různé, chemie, stavebnictví, nástroje, politika, kultura, bankovnictví, český jazyk, literatura, zločin a právo, školství, technika, cestování, náboženství a křesťanství, počítače, sport, psychologie, latina, ekonomie a ekonomika, nápoje, filozofie, rostliny atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, odkazy, weby, Santa Claus, Full HD tapety ke stažení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, výukové pomůcky, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Biografie známých osobností, tipy, Stručný encyklopedický slovník

Full HD tapety ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. můžete využít v displej, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, smartphone, notebook, phablet, počítač, ultrabook, tablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows Server 2012, Chrome OS, Android, Windows XP, FreeBSD, OSX, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Lubuntu, Windows 2000. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, květiny, kytky, psi a štěňátka, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, voda a bubliny, rostliny, jídlo a nápoje, zvířata, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 1152x864, 1600x900, 1440x960, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 1600x2560, 2048x1080, 1280x854, 2560x2048, 1152x768, 854x480, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 1280x1024, 2560x1440 atd.

Obrázky na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. můžete využít v mobil, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, PC, notebook, phablet, monitor, tablet a pro operační systémy Windows 2000, Android, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Java ME, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Slackware. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, fantasy, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, motorky, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, sportovní wallpapery, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, Formule 1, fraktály. Stahujte ve velikostech 800x1280, 412x846, 2560x1440, 1920x1280, 1280x800, 360x760, 1920x1080, 1800x1440, 1152x864, 1536x2560, 2560x1920, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 393x786, 1600x900 atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Informace, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: hardware, lékařství a medicína, počítače, internet, materiály, software, filozofie, věda, latina, literatura, rostliny, různé, školství, psychologie, kultura, chemie, sport, český jazyk, fyzika, příroda, náboženství a křesťanství, politika, stavebnictví, jídlo atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Klasické, Karetní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Logické, Sportovní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Závodní, Pro dívky, Oddechové a podobně.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam souborových přípon, č, doporučujeme, školství, Štědrovečerní hostina, Americké federální vlajky, č, V, multimédia, webovky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vánoční ozdoby, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Další odkazy:

Venkovní vánoční osvětlení pro váš dům
Tipy na Partnerské weby
Recept na domácí čokoládové pralinky
Odkazy na partnerské weby
Motokros, motorky, závody
Naše tipy na užitečné weby
Smuteční kondolence
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tapety, pozadí, wallpapers
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán

Děkujeme vám za vaši návštěvu.