Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, květiny, symboly, halloween, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, zelenina, nástroje a přístroje, rostliny, hmyz, auta, ptáci, láska, ovoce, sport, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, ženy a dívky, přístroje, stavby, zvířata, muži atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: webové stránky, školství, URL, Databáze osobností Kdo je to?, Fotografie Mandy Moore, zdarma, odkaz, Přehled formátů souborů, Thierry Henry, volný čas, Skvělé hry online zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Nejlepší školní testy a kvízy

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Karetní, parkování - parkovačky, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické, Strategie, Závodní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Logické, Oddechové, Střílečky, Pro dívky a podobně.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Ftipy, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fórky, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fórky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech, kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipné hádanky apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Keywords:hyperlinky, Dopravní značení, multimédia, výukové pomůcky, Přáníčka zdarma, pro děti, Stručný encyklopedický slovník, odkazy, Vlajka Vanuatu, Skvělé hry online zdarma, zadarmo, V

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, zvířata, sport, hudba, jídlo a nápoje, láska, dopravní prostředky, hmyz, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, květiny, halloween, náboženství, auta, nápoje, přístroje, ženy a dívky, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, věda, rostliny atd.

PC tapety pro Windows - wallpapery na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. lze použít v displej, smartphone, počítač, PC, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, tablet, ultrabook, monitor a pro operační systémy FreeBSD, Windows 10, Windows XP, Java ME, Windows 7, Windows Server 2012, Windows Me, Slackware, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, květiny, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, nature - příroda, ptáci, velkoměsta a noční život, motorky, Rally, závody aut, fraktály, zvířata, sportovní a závodní auta, Formule 1, oceán, moře, pláže, fantasy. Stahujte v rozlišení 1440x900, 393x786, 1152x864, 1080x1920, 1024x600, 800x1280, 1280x854, 1200x1920, 1024x768, 360x760, 360x720, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, 412x846, 1080x1800, 854x480 atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Životopisy slavných osobností, Vlajky amerických států USA, Biografie Mandy Moore, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky, kliparty, Manchester United fotbal Anglie, Světové vlajky, linky, Dopravní značky, zajímavosti

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. jsou vhodná pro monitor, notebook, PC, smartphone, phablet, počítač, tablet, mobil, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Windows 7, OSX, Java ME, Windows NT, Linux Xubuntu, Red Hat Linux. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, wallpapery, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, letadla, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, rostliny, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, auta, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1536x2560, 1366x1024, 1536x864, 1920x1440, 1024x600, 1280x1024, 320x568, 1080x1800, 2560x1600, 800x1280, 800x600, 1536x2048, 750x1334, 1200x1920, 1920x1200, 1680x1050 atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Vánoční online hry, Klasické, Velikonoční hry, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Oddechové, Pro dívky, Logické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma. Naleznete zde Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: internetové stránky, zdroje informací, Obrázky vlajek měst ČR, Mamiko Tayama, Skvělé hry online zdarma, Seznam zkratek a akronymů, info, Jakarta, Prapory regionů a království, Přehled souborových přípon, R

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. jsou vhodná pro monitor, notebook, PC, smartphone, phablet, počítač, tablet, mobil, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Windows 7, OSX, Java ME, Windows NT, Linux Xubuntu, Red Hat Linux. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, wallpapery, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, letadla, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, rostliny, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, auta, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1536x2560, 1366x1024, 1536x864, 1920x1440, 1024x600, 1280x1024, 320x568, 1080x1800, 2560x1600, 800x1280, 800x600, 1536x2048, 750x1334, 1200x1920, 1920x1200, 1680x1050 atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Kameňáky, fóry, ftipy, černý humor, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, fóry, ftipy, černý humor, fórky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O škole, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O zvířátkách, O ženách, Frky ze života, O Slovácích, O Windows, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách apod.

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Václavské náměstí, Plocha, Adventní trhy, Drážďany, Pastýř, Štěstí, Linux, Vosí hnízda, Třásně, Svíčky, Rostliny, Vánoční trhy, Perníčky, Pokrmy, Advent, Papírový vánoční stromek, Vánoční filmy, Strom, Květiny, Umělý vánoční stromek, Přáníčko, Brno, Vánoční hvězda, Obrazovka, Pro děti, Vánoční koule, Vídeň, Dia, Kameňák, Vánoční stromeček, Filmy apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, latina, technika, chemie, věda, nápoje, filozofie, kultura, lékařství a medicína, jídlo, internet, hardware, stavebnictví, zkratky, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, počítače, zločin a právo, nástroje, materiály, nemoce, český jazyk, účetnictví, psychologie atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: K, Databáze osobností Kdo je to?, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, tipy, Nej hry online, Fotografie Jennifer Lawrence, Online testy zdarma, V, Hry pro nejmenší děti online zdarma, cestování, zeměpis, Stručný slovník pojmů a termínů, Vietnam, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Sportovec: To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Další odkazy:

Selena Gomez
Doporučené internetové odkazy
Laetitia Casta
Zajímavé internetové odkazy
Biografie Sharon Stone
Naše tipy na zajímavé stránky
Předpověď počasí
Tipy na užitečné weby
Open format
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Ashlee Simpson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.