Tipy na zajímavé weby

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Vtipy, černý humor, fórky, frky, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, černý humor, fórky, frky, vtipné texty, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, černý humor apod.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Connecticut, Arizona, Michigan, Rhode Island, Indiana, Wyoming, Pensylvánie, Missouri, Nebraska, Illinois, Florida, Nevada, Mississippi, Aljaška, Nové Mexiko, Colorado, Tennessee, New York, Maine, Georgie, Severní Dakota, Louisiana, Virginie, New Hampshire, Maryland atd.

Náš tip

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové hry, Střílečky, Pro dívky, Relaxační hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Akční hry, Animace, Hry pro dva hráče, Závody aut, Adventury, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online zeměpisné testy zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, V, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, Nejlepší školní testy a kvízy, Seznam vlajek amerických států, Sexy Natalia Oreiro, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Dopravní značení, Seznam přípon a koncovek souborů, Hry pro dívky online

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak exportovat, jak spustit, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem spustit, v čem upravit, jak importovat, čím prohlížet, jak převést soubory následujících typů: šablony dokumentů, dokumenty, písma, fonty, video soubory, internet a web, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, hudební audio soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Informace

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, záliby a hobby, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, školství a vzdělávání, státní správa, politika, křesťanství, nadpřirozené osoby, zločin a právo, umělci a umění, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, vlastnosti, historie, filozofie, sportovci a sportovkyně, národnost, mytologie, poruchy, Spisovatelé a básníci, lékařství atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, dopravní prostředky, hudba, auta, květiny, rostliny, stavby, symboly, ptáci, smajlíci a emotikony, přístroje, zvířata, ovoce, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, láska, mapy, Vánoce a Advent, halloween, sport, muži, hmyz atd.

Keywords:Americké federální vlajky, Webové online testy zdarma, Vlajky měst České republiky, zdarma, Přání a přáníčka, Slovník pojmů Co je to?, Online vánoční webzine, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky měst Kraje Vysočina, humor, tipy, webové stránky

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro mobil, počítač, tablet, phablet, displej, mobilní telefon, monitor, ultrabook, PC, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows NT, Windows 10, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 7, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Android, Linux Xubuntu. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, noční města, rostliny, motorky, motocykly, auta, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, dopravní prostředky, letadla, zvířata, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, budovy a stavby. Zvolit si můžete rozměry 2560x2048, 640x480, 2048x1080, 1536x864, 1440x960, 1920x1280, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 1024x768, 2560x1440, 1920x1200, 393x786, 375x667, 1024x600, 800x600 atd.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Televize, Vánoční ozdoby, Květiny, Brambořík, Desktop, Jmenovky, Silvestr, Kapr, Blahopřání, Mrazík, Třásně, Linux, Vánoční koledy, Smrk, Kavkazská jedle, Svíčky, Samolepky, Jesličky, Vánoční tapety, Ohňostroj, Vánoční hvězda, Přání, Ježíš Kristus, Milka, Monitor, Strom, Koleda, Keramika, Lindt, Francouzsky, K Vytištění apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Doporučené odkazy

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - nejlepší tapety na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. doporučujeme pro mobil, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, phablet, mobilní telefon, notebook, monitor, tablet, displej, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows 98, Windows 2000, Windows NT, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Windows 95, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows 7. Tapety na plochu PC z kategorií letadla, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, motorky, motocykly, noční města, hudební tapety, auta, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, wallpapery, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, zvířata, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 1080x1800, 360x720, 1920x1200, 375x667, 1440x2560, 800x1280, 1600x2560, HD 1280x720, 1600x1200, 393x786, 1800x1440, 1280x854, 768x1024, 1280x1024, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920 atd.

Klíčová slova: internetové stránky, multimédia, pro děti, Penelope Cruz, Prapory českých měst, odkazy, Životopisy osobností, Nej obrázky motorek na plochu, Přehled přípon a koncovek souborů, webovky, internet, Přehled zkratek a akronymů

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Internet, síť

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Dopravní značení, Obrázky na PC, Přáníčka, gratulace, obrázky, Hry pro nejmenší online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, V, Permainan penjelajah web, cestování, Online adventní magazín, URL

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Obrázky na PC - wallpapers na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. doporučujeme pro PC, smartphone, phablet, mobilní telefon, mobil, displej, tablet, ultrabook, počítač, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, OSX, Linux Mint, Lubuntu, Red Hat Linux, Windows 10, SUSE Linux, Windows XP, Android, Chrome OS. Wallpapery na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, zvířata, tenisté a tenistky, ptáci, Rally, závody aut, Formule 1, nature - příroda, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, květiny, motorky, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 360x640, 1536x2048, 1280x854, 1152x768, 1600x900, 1366x768, 393x786, 2048x1536, 2560x1920, 320x568, 360x760, 3200x1200, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 1680x1050, 1600x2560 atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Síť

Klíčová slova: výukové pomůcky, weby, Hry pro dívky online, hyperlinky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online hry zdarma, odkaz, zábava, P, Nejlepší zeměpisné kvízy, linky, Wallpapery do mobilu, Brittany Murphy fotky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Fico: Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Další odkazy:

Online poker, varianty pokerových her, tipy a triky
Přání, přáníčka, blahopřání pro oslavence
Odkazy na zajímavé weby
Celebrita Sarah Michelle Gellar
Sexy Shiri Appleby
Odkazy nejen na naše partnerské weby
FC Barcelona
Partnerské internetové stránky
Julia Stiles fotky
Odkazy na užitečné webové stránky
Vymalovánky k tisku
Tým NHL Anaheim Ducks
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Blahopřání k MDŽ

Děkujeme vám za vaši návštěvu.