Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií lékařství a medicína, sport, kultura, náboženství a křesťanství, fyzika, příroda, nemoce, počítače, technika, chemie, věda, cestování, nápoje, literatura, stavebnictví, různé, politika, ekonomie a ekonomika, český jazyk, zkratky, latina, zločin a právo, jídlo, nástroje atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako rodinné vztahy, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, zločin a právo, politika, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, politici, umělci, filozofie, záliby, poruchy, fikce a fantasy, školství, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, měny, obecné zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: pro děti, zábava, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázky, kliparty, Obrázky k svátku, pro dospělé, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Dopravní značky, Lady Gaga, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, linky, Online adventní magazín, volný čas

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, kterak editovat, čím zobrazit, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, video soubory, internet a web, konfigurační soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, dopravní prostředky, symboly, hmyz, auta, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, osobnosti a lidé, muži, zvířata, náboženství, sport, nástroje a přístroje, květiny, mapy, ptáci, stavby, hudba, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, přístroje, Vánoce a Advent atd.

Keywords:Pozadí na PC, webovky, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Charisma Carpenter, multimédia, webové stránky, výukové pomůcky, Inzeruj, inzerce zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, počítače, Full HD tapety na PC

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Střílečky, Závodní, Karetní, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Oddechové, Strategie, Logické, Bojové online gamesy a podobně.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, info, Obrázky ke stažení, Vlajka Chile, hyperlinky, Online adventní magazín, Databáze osobností Kdo je to?, Estella Warren, Vlajky amerických států USA, Seznam souborových přípon, Prapory regionů a království, M

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Informace, informace, cestování, volný čas

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, dopravní prostředky, květiny, stavby, náboženství, zvířata, láska, zelenina, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, nástroje a přístroje, ptáci, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, ovoce, rostliny, symboly, sport, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, nápoje, přístroje atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Obrázky ke stažení - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, phablet, počítač, displej, PC, mobilní telefon, tablet, mobil, smartphone, ultrabook, notebook a pro operační systémy Linux Mint, Windows 7, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Lubuntu, Slackware, macOS, Windows 2000, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Windows Me. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, operační systémy, Windows, květiny, kytky, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, auta, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, voda a bubliny, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, rostliny, wallpapery. Stahujte v rozlišení 1280x800, 412x846, 375x812, 1600x900, 375x667, 2160x3840, 800x1280, 1920x1440, 1024x600, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 1920x1200, 360x720, 1366x1024, 360x760 atd.

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online . Mj. na webu naleznete Oddechové hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Adventury, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Logické hry, Strategické onlinovky, online html5 hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Barbie hry, Střílecí hry apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkazy, Celebrity Jessica Alba, Nej hry online, Nejlepší zeměpisné kvízy, Staré hry online, Free hry, Super free web games zdarma, humor, doporučujeme

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Blahopřání, Láska nebeská, Jezulátko, Skleněné ozdoby, Jídlo, Lindt, Vánoční koledy, Řetězy, Kameňák, Ohňostroj, Keramika, Historické ozdoby, Vosí hnízda, Borovice, Strom, Stromeček, Sněhová vločka, Brambořík, Atmosféra, Schleich, Mrazík, Vánoční svíčky, Umělý vánoční stromek, Recepty, Kapr, Rumové řezy, Keramický adventní věnec, Husarské knoflíky, Jmelí, Vánoční kaktus, bezlepkové cukroví apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Nové Mexiko, Kentucky, Rhode Island, Montana, Colorado, Tennessee, Louisiana, Pensylvánie, Oregon, Missouri, Nevada, Iowa, Florida, Vermont, Idaho, Jižní Dakota, Kalifornie, Arizona, Maryland, Minnesota, Havaj, New Jersey, Wisconsin, New York, New Hampshire atd.

Klíčová slova: M, Státní vlajky zemí, Životopisy osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Dubai city, internetové stránky, Super free web games zdarma, A, Seznam zkratek a akronymů, Přehled států světa a jejich vlajek, Stručný encyklopedický slovník, Kate Winslet, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Další odkazy:

Sexy Jennifer Aniston
Naše tipy na užitečné weby
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Partnerské internetové stránky
Fotografie Kate Moos
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku a jmeninám
Odkazy na partnerské weby
Countries and flags
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie Jennifer Aniston

Děkujeme vám za vaši návštěvu.