Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: AIDS, Herečka, Washington Capitals, Poprava, Francouz, Historik, Sebevražda, Státník, NHL, Němci, Imitátor, Komunisté, Husité, Vojevůdce, Poslanec, Prezident, Egypt, Ekonom, Sci-fi, Žijící, Mluvčí, Miliardář, Režisér, Olympijský vítěz, Pedagog, Normalizace, Zpěvačka, Ministr zahraničí, Renesance, Avangard Omsk, Básníci, Zpěvačky, Ministři, Poslanci, Orlík, Mim apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, sportovci a sportovkyně, filozofie, politika, osobnosti, státní správa, politici, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci a umění, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, přezdívky, školství a vzdělávání, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, mytologie, vlastnosti, historie, Spisovatelé a básníci atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kansas, Delaware, Arkansas, Wisconsin, Utah, Nevada, Florida, Texas, Jižní Dakota, Vermont, Washington, Maine, Pensylvánie, Michigan, Montana, Massachusetts, Rhode Island, Oklahoma, Tennessee, Severní Karolína, Havaj, Virginie, Aljaška, New York, Georgie, Maryland atd.

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Klasické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Střílečky, Bojové online gamesy, Strategie, Oddechové, Závodní, Velikonoční hry, Sportovní, Logické a podobně.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: volný čas, výukové pomůcky, V, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Il Liverpool Football Club, PC tapety pro Windows, Kliparty zdarma ke stažení, hyperlinky, Obrázky a kliparty pro Office, B, Online testy a kvízy zdarma, odkazy, webovky

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Minnesota, Delaware, Indiana, Jižní Karolína, Nebraska, Wisconsin, Michigan, Severní Karolína, Ohio, Oklahoma, Havaj, New York, Idaho, Mississippi, Illinois, New Jersey, Iowa, Alabama, Kansas, Nové Mexiko, Kalifornie, Georgie, Nevada, Severní Dakota, Colorado, Arkansas atd.

Ftipy, vtipy, vtípky, kameňáky, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, vtípky, kameňáky, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O mužích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Němcích, O ženách, O škole, Frky o tchýních, O Somálcích apod.

Kameňáky, fóry, černý humor, anekdoty, vtípky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fóry, černý humor, anekdoty, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, murphyho zákony, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné básničky apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, země EU, geocaching, státy usa, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, měny, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Super online hry zdarma, webové stránky, K, Blahopřání k MDŽ, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Webové html5 hry zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Sexy Shannon Elizabeth, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zajímavosti, PC tapety pro Windows

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Auta a závodní, Deskovky, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, online html5 hry, Oddechové hry apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, školství, příroda, zločin a právo, nápoje, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, technika, nástroje, internet, software, literatura, hardware, politika, různé, stavebnictví, počítače, fyzika, materiály, kultura, lékařství a medicína, latina, rostliny, chemie atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Moudra, bonmoty, aforismy, přísloví, myšlenky, moudrosti, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, bonmoty, aforismy, přísloví, myšlenky, moudrosti, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: zábava, Nejhranější online testy a kvízy, multimédia, World countries flags, Databáze osobností Kdo je to?, Hry pro dívky online, zdarma, Obrázek Náruživá kuřačka, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, URL, Online web Hry zdarma bez registrace

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Perníčky, Brambořík, Kuba, Vánoční punč, Šišky, Adventní kalendář, Tiskárna, Německy, Sám doma, Tisk, Adventní trhy, Košíčky, Vánoční hvězda, Milka, Koledy, Špalda, Přání, SMS, Betlém, Vánoční stromek, Píseň, Santa Claus, Tablet, bezlepkové cukroví, Text, Drážďany, Papírové ozdoby, Husarské knoflíky, Osvětlení do oken, Obrazovka, Jmenovka apod.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Logické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Oddechové, Karetní, Klasické, Sportovní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympijský vítěz, Hejtmani, Rakušan, Básník, KHL, Brno, Překladatel, Československo, Prezidenti USA, Archivář, Francouz, Olympiáda, HIV pozitivní, Čech, Nežijící, Faraon, Starověký Egypt, Komik, Američané, Česká královna, Diplomat, Upálen, Prezident USA, Druhá světová válka, Kladno, Herec, Olympijští vítězové, Itálie, Zpěvačka, Vražedkyně, Vládce, Hudba, Textař, Poslanec, Životopis, Generalissimus apod.

Síť, cestování, hry, zábava

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Pardubický kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie známých osobností, Přehled souborových přípon, Bio Eliza Dushku, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vánoční web, linky, Křesťanské omalovánky k vytištění, tipy, F, Státní prapory všech zemí

Fórky, vtipy, kameňáky, ftipy, frky, černý humor

Chcete se pobavit? Fórky, vtipy, kameňáky, ftipy, frky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Windows, Vtipy o cikánech, O manželství, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O důchodcích, O škole, O Slovácích, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Němcích apod.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: zdroje informací, Dopravní značky, pro děti, Super online hry zdarma, M, Turecký Istanbul, Online adventní magazín, F, kuriozity, Přehled zkratek a akronymů, Databáze osobností Kdo je to?, Online hry zdarma, Přání k narozeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pyrotechnik: Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Další odkazy:

Fotbalista Zlatan Ibrahimović
Ohňostroj
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Drew Barrymore
Qatar
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrita Erika Eleniak
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
European Union
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky k tisku
Celebrita Gábina Partyšová
Tipy na Partnerské weby
Životopisy slavných osobností
Historie cestování

Děkujeme vám za vaši návštěvu.