Partnerské weby, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Ftipy, vtipné texty, fórky, vtípky, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipné texty, fórky, vtípky, kameňáky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o blondýnách, černý humor, anekdoty o politice, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: zeměpis, Free game online hry, URL, výukové pomůcky, Sierra Leone, zadarmo, Vlajky měst České republiky, M, Biblické omalovánky k tisku, odkazy, humor, Vánoční web, Online biografie, životopisy osobností

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: chemie, nápoje, psychologie, software, nemoce, materiály, školství, zkratky, náboženství a křesťanství, politika, počítače, ekonomie a ekonomika, cestování, filozofie, rostliny, bankovnictví, věda, zločin a právo, různé, lékařství a medicína, hardware, český jazyk, jídlo, fyzika atd.

Síť, cestování, hry a informace

Full HD tapety na PC - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC. lze použít v notebook, obrazovka počítače, PC, počítač, monitor, displej, smartphone, tablet, mobilní telefon, phablet, mobil a pro operační systémy Windows 7, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows 98, OSX, macOS, Mac, Windows 95, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Linux Ubuntu. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, noční města, dopravní prostředky, rostliny, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, hudební tapety, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, operační systémy, Windows. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 360x720, 375x667, Full HD 1080x1920, 1152x768, 1152x1920, 1280x854, HD 1280x720, 1280x1024, 2560x1440, 2560x2048, 1440x900, 1152x864, 800x1280, 360x640, 1600x2560 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení apod.

Keywords:Dopravní značky, Hry pro kluky, školství, Vlajky jednotlivých států USA, Vánoční trhy, zábava, internetové stránky, F, Raw vánoční cukroví, Super online flash hry, webovky, Přehled formátů souborů

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francie, Gymnasté, Imitátor, Mluvčí, Básník, Scénárista, Kněz, Zpěvák, Country, Poprava, Itálie, Prezidenti ČR, Lord, Olympijští vítězové, Český slavík, Miliardáři, Exilový prezident, Žijící, Česká královna, Husité, ČSSD, Filozof, Stoletá válka, Dallas Stars, Rakousko-Uhersko, Slovák, Zlatý slavík, Charta 77, Válka, Kancléř, Malíř, Voják, Ekonom, Antropolog, Francouz, KHL apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Missouri, Texas, Kansas, Michigan, Oregon, Nové Mexiko, Wyoming, Florida, Connecticut, Arizona, Wisconsin, Vermont, Oklahoma, Utah, Louisiana, Pensylvánie, Arkansas, Illinois, Indiana, Colorado, Havaj, Maine, Tennessee, Jižní Karolína, Rhode Island atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Wallpaper, PF, Borovice, Plocha, Vánoční kaktus, Advent, Francouzsky, Windows, Jmenovka, Vosí hnízda, Tiskárna, SMS, K Vytištění, Jingle Bells, Špalda, Koledy, Lego, Jídlo, Kinder, Historické ozdoby, Přání, Jedle, Štěstí, Řetězy, Alkoholový kalendář, Vánoční svícen, LED svíčky, Ohňostroj, Vánoční dekorace, Betlém, Adventní věnec apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Seznam státních vlajek, info, Vánoční sobi, Stručný encyklopedický slovník, Seznam zemí světa a jejich vlajky, kuriozity, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Hry pro dívky online, doporučujeme, Přehled formátů souborů, Nejlepší hry pro dívky

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Frky, vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Frky, vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o doktorech, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O mužích, O Windows, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipy o cikánech apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Logické, Pro dívky, Závodní, Karetní, Strategie, parkování - parkovačky, Střílečky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení a podobně.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Členské země americké federace, zdroje informací, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejlepší vánoční cukroví klasické i netradiční, Ilustrační obrázky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, č, Sexy Shannon Elizabeth, odkaz, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Ilustrační obrázky

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: zdarma, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, hyperlinky, Biografie slavných osobností, Countries and flags, M, webové stránky, V, linky, počítače, Superhry a hry online zdarma, Hanoj, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška v autoškole: Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Další odkazy:

Adventní koleda
Odkazy na zajímavé weby
Vykrajovátka na vánoční cukroví
Tipy na Partnerské weby
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky - dinosauři
Tipy na zajímavé weby
Svícen
Tipy na užitečné weby
Vánoční básně

Děkujeme vám za vaši návštěvu.