Naše tipy

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

World wide web, internet

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Členské země americké federace, Online životopisy, biografie slavných osobností, Lionel Messi fotbalista, Kliparty zdarma, M, Členské země americké federace, Omalovánky zdarma, linky, URL, Kliparty pro Office, zábava

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mluvčí, Svatý, Normalizace, Vojáci, Spisovatel, Hudba, Překladatel, Atentát, Generalissimus, Vražedkyně, Nežijící, Zavražděn, Prezidenti, New Jersey Devils, Podnikatelé, Nobelova cena, Faraon, Slovenští prezidenti, Washington Capitals, Skladatel, Avangard Omsk, Francouz, Olympijský vítěz, Poprava, Rakušan, Sebevražda, Máj, Producent, Olympiáda, Charta 77, Náboženství, Komunisté, Čeští králové, Herečka, Hokejisté, Ekonom apod.

Náš tip

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Střílecí hry, Deskovky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Hry s koňmi, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Akční gamesky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Oddechové hry, Logické hry apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Keywords:pro děti, Tapety do mobilu, odkazy, školství, Sexy Winona Ryder, internet, Nejlepší tapety na plochu zdarma, kuriozity, Biografie Gillian Anderson, Free game online hry, zdroje informací, Super online flash hry

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Doporučené odkazy

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Farmářské hry, Adventury, Oddechové hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Omalovánky, Vaření a smažení, Deskovky apod.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - obrázky na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro mobilní telefon, počítač, phablet, notebook, smartphone, tablet, monitor, ultrabook, mobil, PC, displej a pro operační systémy Linux Fedora, FreeBSD, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Mac, Windows 7, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows 95, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, budovy a stavby, zvířata, auta, voda a bubliny, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, noční města, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, hry a herní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1536x2048, 1024x768, 1152x864, 750x1334, 768x1024, 1800x1440, 640x480, 1152x768, 800x600, 1440x2560, 1440x960, 360x640, 2560x1440, 1366x1024, 2560x1600, HD 1280x720 atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, osobnosti, profese a zaměstnání, Spisovatelé a básníci, přezdívky, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, politici, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umění, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, politika, nadpřirozené osoby, záliby a hobby, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, lékařství, historie, zločin a právo atd.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zeměpis, Městské a obecní prapory obcí ČR, Libya, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, hyperlinky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Obrázek Zrzka, Přehled zkratek a akronymů, odkaz, Nejlepší hry pro dívky, info

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Vtípky, černý humor, vtipy, fóry, ftipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, černý humor, vtipy, fóry, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o metanolu, murphyho zákony, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Síť

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Bonmoty, aforismy, moudra, rčení, moudrosti, motta, přísloví

Slavné citáty, Bonmoty, aforismy, moudra, rčení, moudrosti, motta, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o smutku od různých známých osobností.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mrazík, bezlepkové cukroví, Filmy, Plzeň, Staroměstské náměstí, Umělý vánoční stromek, Adventní věnec, Osvětlení, Schleich, Vídeňský punč, Zdraví, Pozadí, LED svíčky, Papírový vánoční stromek, Vánoční stromek, Omalovánky, Kapr, Přání, Patchwork, Tapeta, Láska nebeská, Sám doma, Keramika, Lindt, Koleda, Silvestr, Ježíš Kristus, Pro děti, Monitor, Vosí hnízda, Desktop apod.

Klíčová slova: č, Dopravní značení, Online vánoční webzine, Blahopřání k MDŽ, výukové pomůcky, webové stránky, Online adventní magazín, Desktop computer wallpapers, B, Onlinovky zdarma, humor

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, nástroje a přístroje, muži, halloween, zvířata, sport, jídlo a nápoje, ženy a dívky, symboly, Vánoce a Advent, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, nápoje, ptáci, zelenina, květiny, smajlíci a emotikony, přístroje, ovoce, láska, auta, osobnosti a lidé atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

černý humor, kameňáky, anekdoty, vtipy, ftipy, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, anekdoty, vtipy, ftipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O Windows, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O škole apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Informace

Klíčová slova: V, Online hry zdarma, zadarmo, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Databáze osobností Kdo je to?, Biografie, životopis Mary-Kate Olsen, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zajímavosti, Vlajky měst a obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník, cestování, Přáníčka k svátku a jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Country flags
Real Madrid CF
Odkazy na užitečné webové stránky
Natalie Portman
Romulus Remus
Tipy na užitečné weby
History of travel
Zajímavé internetové odkazy
Programování v Turbo Pascalu, Delphi
Naše tipy na užitečné weby
Wallpapery na plochu PC zdarma ke stažení
Omalovánky pro křesťany
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sexy Eri Aikawa
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.