Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Informace, technika, kultura, volný čas

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: weby, multimédia, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přehled přípon a koncovek souborů, Kubovy osobní stránky o cestování, školství, Státní vlaječky, prapory, zajímavosti, FC Bayern Munich, Přehled souborových přípon, hyperlinky, Super online hry zdarma, internetové stránky

Hlášky, výroky, bonmoty, aforismy, myšlenky, moudra, motta

Slavné citáty, Hlášky, výroky, bonmoty, aforismy, myšlenky, moudra, motta, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Vtipné texty, kameňáky, vtípky, fóry, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, kameňáky, vtípky, fóry, vtipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné básničky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné citáty, kameňáky apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Fóry, frky, vtipy, kameňáky, vtipné texty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, frky, vtipy, kameňáky, vtipné texty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O škole, O Somálcích, O zvířátkách, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o policajtech apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Keywords:V, F, linky, Super online hry zdarma, Inzeruj, inzerce zdarma, zdroje informací, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Anastacia, pro dospělé, zeměpis, URL

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, smajlíci a emotikony, ovoce, ženy a dívky, nápoje, Vánoce a Advent, hmyz, náboženství, přístroje, věda, ptáci, osobnosti a lidé, hudba, auta, halloween, zelenina, rostliny, muži, nástroje a přístroje, symboly atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Virginie, Illinois, Kentucky, Connecticut, Oklahoma, Arkansas, Rhode Island, Iowa, Florida, Kalifornie, Pensylvánie, Nové Mexiko, Ohio, Idaho, Mississippi, Texas, Wyoming, Jižní Karolína, Kansas, Minnesota, Indiana, Vermont, Aljaška, Alabama, Tennessee, Havaj atd.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Sportovní gamesy, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Adventury, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Omalovánky, Deskovky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky apod.

Full HD pozadí ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí ke stažení. lze použít v smartphone, monitor, mobil, tablet, notebook, PC, phablet, počítač, ultrabook, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows XP, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows 98, Linux Ubuntu, OSX, Microsoft Windows Vista, macOS, Chrome OS, FreeBSD. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, free wallpapers, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, motorky, ptáci, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, nature - příroda, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, Formule 1, květiny. Vyberte si rozměr z 1920x1080, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 1920x1440, 1024x600, 1152x1920, 320x568, 375x812, 800x600, 1600x2560, 640x480, 360x640, 4800x1200, 1280x800, 1920x1280, 1600x900 atd.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, A, kuriozity, Jakarta city, doporučujeme, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro děti, Sexy Jennifer Lopez, zadarmo, cestování, Hry pro kluky, webové stránky

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií lékařství a medicína, literatura, kultura, stavebnictví, matematika, hardware, věda, příroda, účetnictví, nemoce, zločin a právo, sport, nápoje, bankovnictví, nástroje, zkratky, materiály, fyzika, chemie, počítače, politika, psychologie, internet, jídlo atd.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Aljaška, Minnesota, Západní Virginie, New York, Kentucky, Nebraska, Arkansas, New Hampshire, Oklahoma, Iowa, Missouri, Montana, Maine, Tennessee, Florida, Louisiana, Virginie, Indiana, Wyoming, Alabama, Severní Karolína, New Jersey, Delaware, Idaho, Jižní Karolína atd.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, sport, rostliny, láska, přístroje, věda, náboženství, ovoce, halloween, květiny, Vánoce a Advent, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, nápoje, zvířata, osobnosti a lidé, hmyz, hudba, smajlíci a emotikony, stavby, ptáci, jídlo a nápoje atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: V, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Wallpapers na plochu zvířátka, Federace USA, webovky, Obrázky vlajek měst ČR, Istanbul, internet, Státní vlajky zemí, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií lékařství a medicína, literatura, kultura, stavebnictví, matematika, hardware, věda, příroda, účetnictví, nemoce, zločin a právo, sport, nápoje, bankovnictví, nástroje, zkratky, materiály, fyzika, chemie, počítače, politika, psychologie, internet, jídlo atd.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Aljaška, Minnesota, Západní Virginie, New York, Kentucky, Nebraska, Arkansas, New Hampshire, Oklahoma, Iowa, Missouri, Montana, Maine, Tennessee, Florida, Louisiana, Virginie, Indiana, Wyoming, Alabama, Severní Karolína, New Jersey, Delaware, Idaho, Jižní Karolína atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Zima, Vánoční stromeček, Šišky, Obrazovka, Samolepky, Anglicky, Betlém, Jingle Bells, Třásně, Košíčky, Patchwork, Adventní trhy, Papírový vánoční stromek, Strom, Vánoční prostírání, Vánoční svíčky, Zdraví, Stromeček, Tapeta, Adventní neděle, Koleda, Neviňátko, Kameňák, Brno, Striezelmarkt, Historické ozdoby, Wallpaper, Borovice, bezlepkové cukroví, Štědrý den apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, Hry pro kluky, Životopisy slavných osobností, počítače, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázek Fitness, Obrázky na PC, Online hry zdarma, odkaz, volný čas, Webové online testy zdarma, odkazy, Biblické omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna vs. šampon: Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Další odkazy:

Úspory a spoření
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky zdarma
Linky na partnerské weby
Vlajka Konfederace
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na užitečné weby
Omalovánky a vymalovánky
Partnerské internetové stránky
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.